KONST / Litografier / Färglitografi 15264246
nr 1526 4246
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Ej signerad, numrerad 145/1000. Färglitografi, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 87x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:19:47
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr